1990 yılında farklı isimlerle hizmet vermeye başlayan firmamız, 2021 yılından itibaren Altın Köşkü Kuyumculuk olarak  günümüze kadar mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul Çekmeköy’de olan şubemizde sertifikalı pırlanta ürünleri ve sizlere özel altın ürünleri bulunmaktadır.

Binlerce çeşit Pırlanta ve Altın ürünleri Altın Köşkü Kuyumculuk İstanbul’da. Çekmeköydeki Mağazamızda  alyans modelleri, yüzükler, bilezikler, bileklikler, kolyeler, küpeler ve set ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimiz gerekli sertifikalara sahiptir ve faturalı olarak satılmaktadır. Ünlü bir çok marka ile anlaşması bulunan Altın Köşkü Kuyumculuk kişilere özel tasarım takı hizmeti de sunmaktadır.

Kuyumculuk Dede mesleği olduğundan çeyrekten yetişme olduğumuz hasebiyle Altına tam anlamıyla hakimiz.Yılların Tecrübesi ile meslekte bizi başarılı kılıyor.

Firma vizyonumuz; müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızı, özgünlük ve kalite ile birleştirerek, estetiği ve güzelliği yansıtan katma değerli ürünler üretmektir.